Zoho Yeni Ürünlerini Tanıttı

Zoho, 27 Temmuz 2016’da yaptığı yenilik duyuruları ile bu yılın kalan yarısının oldukça hareketli geçeceğinin haberini verdi. Zoho CRM 2016’nın yeni sürümü, Zoho SalesInbox, Zoho Developer ve Zoho Marketplace ile birlikte yeni veri merkezlerinin de duyurusunu yapan Zoho sunduğu çözümlere eklediği yeni başarılarla ilerlemeye devam ediyor. Zoho Türkiye’deki yetkili satıcısı Cloudyflex ile birlikte Türkiye pazarına da 2016 yılında tüm bu yenilikleri getirecek.

Zoho CRM 2016’nın yeni sürümü çok kanallı yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor

‘Bugünlerde ileriyi düşünen her satış takımı müşterilerle doğru iletişim kurabileceği bir CRM’e ihtiyaç duyuyor’

yeni

Endüstrinin ilk çok kanallı CRM’i sektörde oldukça heyecan yaratacak. Zoho’nun ödüllü CRM uygulamasının son sürümü satış yapan elemanlarla müşteriler arasındaki e-mail, sosyal medya, canlı sohbet ve telefon görüşmelerini destekleyen bir yapıya sahip olmasıyla başarısına başarı katacak.

Zoho’nun Yeni Ürünü Zoho SalesInbox’la tanışın

yeni

Zoho’dan gelen bir diğer yeni haber ise Zoho SalesInbox oldu.  Özellikle satış personelinin kullanımına sunulan Zoho SalesInbox ilk müşteri odaklı e-mail arayüzü tasarımı olup, müşteri verisini Zoho CRM ya da Salesforce’da otomatik olarak önceliklendirerek önemli olan hiçbir maili gözden kaçırmamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda Gmail, Exchange, Yahoo! Mail, Zoho Mail ve diğer standart email servisleri üzerinden de kullanılabilmesiyle olağanüstü bir kolaylık sağlıyor.

‘E-mail ve CRM yazılımın satış personeli için en önemli iki parçasıdır ve hala birlikte çok iyi çalıştıkları söylenemez’ diyen Zoho’nun Pazarlama müdürü Raju Vegesna ;

‘Zoho SalesInbox ile birlikte, bu problemi çözüyoruz ve satış personelini yeni ürünümüzle e-mail üzerinde daha etkin bir hale getiriyoruz.’ Diye ekliyor.

Zoho Developer ve Zoho Pazarı ( Zoho Marketplace ) ile Zoho ürün yelpazesini genişletiyor

Zoho’nun bu yıl sunduğu yeniliklerin bir diğeri de bağımsız yazılım satıcıları ve uygulama geliştiricilere yönelik araçlar ve kaynaklar sunan yeni Zoho Developer oldu. Aynı zamanda kullanıcıların uzantıları ve sipariş üzerine yapılan uygulamaları satın alabilecekleri ve üreticilerden satış sırasında komisyon talep etmeyen yeni Zoho Pazarının duyurusu da yapıldı.

‘Zoho Pazarı ve Zoho Developer ile birlikte, Zoho ürün yelpazesine sahip bir platforma dönüştü.’

Zoho yeni veri merkezleri ile Avrupa pazarında!

Son olarak Hollanda ve İrlanda da açılan yeni veri merkezlerinin duyurusunu yapan Zoho, Avrupanın değerli bir Pazar olduğunu ve bu değerli pazarın içerisinde yer almanın ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Zoho CRM ve diğer Zoho çözümleri ile ilgili bilgi almak ve çözümleri ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için Zoho Türkiye yetkili satıcısı Cloudyflex ile temasa geçebilirsiniz.

Filed in: Bilişim, Cloudyflex, Enterprise CRM, Haberler, On-demand CRM, On-premise CRM, Social CRM Tags: , ,

Şunlara Göz Atın

CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var? CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var?
ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı
CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri
CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır? CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır?
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER