Zoho SalesIQ G2Crowd’un “En İyi 10 Canlı Sohbet Yazılımı” Listesinde Yerini Alıyor

Önde gelen işletme yazılım inceleme platformlarından G2Crowd tarafından yakınlarda yönetilen bir değerlendirmede Zoho SalesIQ’nun küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi 10 canlı sohbet yazılımı listesinde yer aldığını bildirmekten heyecan duyuyoruz.

zoho SalesIQ

 

G2Crowd, bu listeyi canlı sohbet kategorisinde 111 ürünün çeşitli puanları, sıralamaları ve binlerce incelemelerini temel alarak hazırladı. Son kullanıcı memnuniyeti, puanlama, popülerlik, yönetici memnuniyeti ve kullanım kolaylığı inceleme devinin değerlendirme ekibi tarafından en iyisinin de en iyisi olduğuna karar vermede kullanılan kriterlerden sadece birkaçı!

Hızlı hareket eden, dinamik ve teknolojik olarak gelişmiş işletme çevrelerinde, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaç temelli pazarlama büyük önem taşımaya başladı. Müşteriler satın alma kararını vermeden önce bir ürün veya hizmet hakkında bilgiye tamamıyla ulaşmayı talep ediyor. Ürün temelli desteğe anında erişim bir gereklilik haline geldi. Başarıya doğru olan yükselişinde işte bu tam da Zoho SalesIQ’nun sunduğu şey!

ZohoSalesIQ piyasada büyük bir pazar varlığı ve yüksek derecede müşteri memnuniyeti temelinde küçük işletmeler için en iyi 10 canlı sohbet yazılımları arasında dördüncü sırada ve orta ölçekli işletmeler kategorisinde de altıncı sırada yer aldı. Kullanıcıların %90’ı SalesIQ’nun müşteri dostu olduğuna ve kullanmasının aşırı derecede basit olduğuna inanırken, kullanıcıların büyük orandaki %92’si 5 yıldızlı bir derecelendirme verdi. Kullanıcıların %91’i ihtiyaçlarını karşıladığı konusunda hemfikir ve popülerlik bağlamında da %100 memnuniyet oranıyla birinci sırada yer aldı!

Müşteri memnuniyeti kalbimizin attığı yerdir. Tutarlı bir düzeyde sıra dışı bir müşteri deneyimi sunmak herhangi bir ürünün ya da hizmetin başarısını belirleyen kriterdir. Bu açık olarak SalesIQ ekibi tarafından ürünleri diğer rakiplerin arasında öne çıkması için ortaya koyduğu kararlılığı ve eşsiz çabalarını yansıtıyor ve bu diğer Zoho ürünleri için de çıtayı yükseltti. Bu başarının Türkiye’deki yansımasını ise Zoho ürünlerini Türkiye pazarına başarılı bir şekilde sunan Cloudyflex’te görebiliriz.

 

 

Filed in: Cloudyflex, Haberler Tags: , , , ,

Şunlara Göz Atın

SOSYAL MEDYA TAKİBİ YAZILIMLARI ARASINDA ZOHO SOCIAL YİNE LİDER! SOSYAL MEDYA TAKİBİ YAZILIMLARI ARASINDA ZOHO SOCIAL YİNE LİDER!
Zoho CRM PCMag’de Yine İlk Sırada Zoho CRM PCMag’de Yine İlk Sırada
Emlak Sektörüne Özel CRM Ne İşinize Yarar? Emlak Sektörüne Özel CRM Ne İşinize Yarar?
Emlak Sektöründe CRM Nasıl Kullanılır? Emlak Sektöründe CRM Nasıl Kullanılır?
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER