Zoho CRM PCMag’de Yine İlk Sırada

Değişen dünya düzeni ile birlikte CRM her geçen gün çok daha önemli bir noktaya gelmektedir. Bu önemin farkında olan firmalar için 2016 yılının en iyi CRM yazılımı için PCMag tarafından yapılan ankette Zoho CRM yine beklenen tüm özellikleri sağlamasıyla ilk sırada yer alarak, 2016’nın en iyi CRM yazılımı oldu.

pcmag

Online iş, verimlilik ve etkileşim uygulamalarını yılların getirdiği tecrübe ve birikimle sunan küresel bilişim hizmetleri şirketi olan Zoho uygulamaları ile müşteriler iş süreçlerini çalıştırmakta, bilgi ve verilerini en sağlıklı biçimde yönetmekte ve ofiste veya dışarıda daha verimli çalışmaktadırlar.

Günümüzde dünyanın en popüler CRM çözümlerinden biri olan Zoho’nun Türkiye distribütörü olan Cloudyflex ile Zoho uygulamalarının sunduğu tüm avantajlardan yararlanmak mümkündür. Bulut teknolojisini ve felsefesini tam olarak destekleyen ve firmalara en yüksek değer ve verimliliği en uygun maliyetlerle iş uygulamalarını 20 yıllık tecrübesi ile Türkiye pazarında sunan Cloudyflex, 2016 yılının en iyi CRM uygulaması Zoho CRM ile müşterilerden tam not almaya devam etmektedir.

pcmag

Filed in: Cloudyflex, Enterprise CRM, Haberler Tags: , , , ,

Şunlara Göz Atın

CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var? CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var?
ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı
CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri
CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır? CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır?
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER