Zoho CRM Getapp Sıralamasında Lider

Bulut tabanlı iş uygulama pazarı GetApp 2016 yılına ait CRM çözümleri zirvesini açıkladı. Bu yıl listenin zirvesinde kıyasıya rekabetten sıyrılarak beş kategorinin ikisinde ilk isim olmayı başaran Zoho CRM takdir topladı.

getapp

Bir Gartner firması olan GetApp için iş uygulamaları sektörünün internette atan kalbi demek yanlış olmaz. Barcelona (ispanya) merkezli olan firma yazılım ve uygulamalar için kullanıcıların oluşturduğu içerikler ve editoryal eleştirlerle tarafsız yapısından ödün vermeden sektörün liderliğini yapmaya devam ediyor.

Sıralamada yetkili olan araştırmacı ve proje yöneticisi Suzie Blaszkiewicz, ‘CRM’in Beş kategori liderlerine bakıldığında ikinci ve üçüncü sırada yer alan sırasıyla Teamgate ve Salesforce ve Insıghtly ve Pipedrive arasındaki rekabet görülebilir. Kuşkusuz Teamgate’i Salesforce’un ve Insıghtly’i de Pipedrive’ın önüne geçiren en önemli faktör güvenlik skorları oldu. Zoho CRM tüm data puanlarındaki yüksek skorlar sayesinde üst sırada yer almayı başardı.’ diyor.

CRM ve Sales Management (satış yönetimi) kategorilerinde liderliği alan Zoho CRM bu kategorilerin gözde ismi olmayı bir süre daha sürdürecek gibi görünüyor.

CRM kategorisi sıralamasını görmek için buraya tıklayın.

Sales Management kategorisi sıralamasını görmek için buraya tıklayın.

Filed in: Cloudyflex, Enterprise CRM, Haberler Tags: ,

Şunlara Göz Atın

Zoho SalesIQ G2Crowd’un “En İyi 10 Canlı Sohbet Yazılımı” Listesinde Yerini Alıyor Zoho SalesIQ G2Crowd’un “En İyi 10 Canlı Sohbet Yazılımı” Listesinde Yerini Alıyor
Zoho CRM PCMag’de Yine İlk Sırada Zoho CRM PCMag’de Yine İlk Sırada
Emlak Sektörüne Özel CRM Ne İşinize Yarar? Emlak Sektörüne Özel CRM Ne İşinize Yarar?
Emlak Sektöründe CRM Nasıl Kullanılır? Emlak Sektöründe CRM Nasıl Kullanılır?
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER