SOSYAL MEDYA TAKİBİ YAZILIMLARI ARASINDA ZOHO SOCIAL YİNE LİDER!

İnsanlar sizin hakkınızda konuşurken, her şeyi duymak istersiniz. İşte sosyal medya takibinin önemi bu noktada çok daha anlaşılır bir hale gelmekte ve pazarlama konusundaki tüm algıları yeniden yazmaktadır. Sosyal medya takibi konusunda oldukça avantaj sağlayan yazılımlar ile firmanız hakkında konuşulanlardan anında haberdar olmanın mümkün hale geldiği bu dönemde, işletmeler için sosyal medya takibi ürünleri konusunda yapılan bir çalışma sonucunda Zoho Social ilk üçe girerek yine liderliğini kanıtladı.

zoho-social

Listeye daha yakından bakıldığında 3037 katılımcı ile gerçekleştirilen çalışma 176 ürünü kapsadı ve işletmeler için en uygun üç yazılımdan biri Zoho Social oldu.

Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir platformdan yönetmenizi ve aynı zamanda sosyal medyada firmanız hakkında söylenenlere ulaşabileceğiniz Zoho Social ile sosyal medyada takip ettiğiniz her şeyi anlık olarak inceleyebilir ve esnek raporlama seçenekleri ile raporlayabilirsiniz.

Esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamalarını Türkiye pazarı ile tanıştırmak amacıyla Satış, Pazarlama, Dijital Pazarlama ve Satış Sonrası Servis süreçleri konusunda 20 senenin üzerinde tecrübesi olan Cloudyflex ile Zoho’nun sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz!

Filed in: Cloudyflex, Haberler, Social CRM Tags: , ,

Şunlara Göz Atın

Zoho SalesIQ G2Crowd’un “En İyi 10 Canlı Sohbet Yazılımı” Listesinde Yerini Alıyor Zoho SalesIQ G2Crowd’un “En İyi 10 Canlı Sohbet Yazılımı” Listesinde Yerini Alıyor
2017 YILINDA CLOUDYFLEX AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR! 2017 YILINDA CLOUDYFLEX AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!
2017’de Satış Yapmanın 7 Yolu 2017’de Satış Yapmanın 7 Yolu
CLOUDYFLEX AİLESİ 2016 YILINDA BÜYÜYEREK GÜÇLENMEYE DEVAM ETTİ. CLOUDYFLEX AİLESİ 2016 YILINDA BÜYÜYEREK GÜÇLENMEYE DEVAM ETTİ.
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER