Cloudyflex Zoho Premium Partner ünvanını kazandı

Satış, Pazarlama, Dijital Pazalama ve Satış Sonrası Servis süreçleri konusunda 20 senenin üzerinde tecrübesi bulunan Cloudyflex esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamalarını Türkiye pazarı ile buluşturuyor. Türkiye’de Zoho CRM’in satış ve danışmanlığını yapan ilk ve tek firma olan Cloudyflex, Zoho partner sertifikasyonlarından en üst seviye olan “Zoho Premium Partner” ünvanını kazandı.

zoho premium

2015’de Zoho, Authorized, Advanced ve Premium olmak üzere 3 seviyeli partner ünvanı duyurdu. 2015 senesindeki performansından dolayı, Cloudyflex, Türkiye’nin ilk ve tek “Zoho Premium Partner” ünvanlı firması olmaya hak kazandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan, Cloudyflex Genel Müdürü Sn. Haluk Çavuşoğlu; “Cloudyflex’in misyonu, bulut teknolojisini ve felsefesini tam olarak destekleyen ve firmalara en yüksek değer ve verimliliği en uygun maliyetler ile sunan iş uygulamalarını müşterilerine sunmaktır. Bu bağlamda 2015 senesindeki performansımız neticesinde Cloudyflex dünyadaki bir çok rakibini geride bırakarak Zoho Premium Partner ünvanını almaya hak kazandı.” diye konuştu. Bu ünvanın, Zoho’nun en yüksek seviyeli partnerlık ünvanı olduğunu dile getiren Çavuşoğlu, 2016 senesinde de, Türkiye’deki CRM potansiyelini tüm dünyaya göstereceklerini dile getirdi.

Filed in: Cloudyflex, Haberler Tags: , , ,

Şunlara Göz Atın

Zoho SalesIQ G2Crowd’un “En İyi 10 Canlı Sohbet Yazılımı” Listesinde Yerini Alıyor Zoho SalesIQ G2Crowd’un “En İyi 10 Canlı Sohbet Yazılımı” Listesinde Yerini Alıyor
2017 YILINDA CLOUDYFLEX AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR! 2017 YILINDA CLOUDYFLEX AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!
SOSYAL MEDYA TAKİBİ YAZILIMLARI ARASINDA ZOHO SOCIAL YİNE LİDER! SOSYAL MEDYA TAKİBİ YAZILIMLARI ARASINDA ZOHO SOCIAL YİNE LİDER!
2017’de Satış Yapmanın 7 Yolu 2017’de Satış Yapmanın 7 Yolu
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER