CLOUDYFLEX AİLESİ 2016 YILINDA BÜYÜYEREK GÜÇLENMEYE DEVAM ETTİ.

Türkiye pazarına esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamalarını sunan Cloudyflex 2016 yılı biterken ailesine kattığı yeni üyelerle birlikte gücüne güç katmaya devam ediyor. Cloudyflex bulut teknolojisini ve bu teknolojinin getirmiş olduğu felsefeyi destekleyen yapısı ile firmalar için en yüksek değeri ve verimliliği en uygun maliyetlerle sunduğundan müşteri memnuniyetini her geçen gün artırarak sektörün başarılı isimlerinden biri olarak 2017 yılında da ön sıralarda yer almaya devam edeceğini kanıtlıyor.

yeni müşteri

Geçtiğimiz yıl boyunca Zoho uygulamalarını Türkiye pazarında birçok sektörden başarılı isimlere sunan Cloudyflex ailesine yeni katılan isimler ise şöyle;

İnşaat sektöründen; Gizze, Numeko Safety, Kleidco firmaları iş süreçleri yönetimleri için Cloudyflex’i seçerken gayrimenkul sektöründen de; Ouspace, Dünya Ticaret Merkezi, Bosphorus uluslararası gayrimenkul yatırım, Yekta Homes firmalarının tercihi de Cloduyflex’den yana oldu.

Aynı zamanda, bilişim sektöründen Detech, ve Dataprint, mühendislik sektöründen; IMG mühendislik, ReBaTech Endüstriyel Çözümler, ENOVAS Engineering, ve Faf Valve ile Fatihan Makine de Cloudyflex’i seçti.

Dış ticaret sektöründe hizmet veren MP dağıtım, Güneş Enerjisi sistemleri üreten Daime Enerji, Profesyonel Hizmetler sunan Kidsfoni de Cloudyflex ailesinin yeni üyeleri olarak iş süreçlerini Cloudyflex’e emanet etti.

2016 Yılı son bulurken ailesine eklenen yeni üyelerle pazardaki yerini daha da ön sıralara taşıyan Cloudyflex 2017 yılında da başarısına başarı katarak büyümeye devam edecek.

 

Filed in: Cloudyflex, Enterprise CRM, Haberler Tags: , ,

Şunlara Göz Atın

CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var? CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var?
ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı
CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri
CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır? CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır?
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER