2017 YILINDA CLOUDYFLEX AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Cloudyflex Türkiye pazarına esnek, güçlü ve ekonomik iş uygulamalarını sunmaya 2017 yılında da devam ederken, Ocak ayı itibari ile ailesine kattığı isimlerle birlikte daha da güçlenerek, 2017 yılında başarılarını sürdüreceğini göstermektedir. Cloudyflex bulut teknolojisini ve bu teknolojinin getirmiş olduğu felsefeyi destekleyen yapısı ile firmalar için en yüksek değeri ve verimliliği en uygun maliyetlerle sunduğundan müşteri memnuniyetini her geçen gün artırarak sektörün başarılı isimlerinden biri olarak 2017 yılında da ön sıralarda yer almaya devam edeceğini kanıtlıyor.

cloudyflex

2017’nin daha ilk ayında Cloudyflex ailesine katılan isimler ise şöyle;

Türkiye’de sistem entegrasyonu konusunda deneyimli satış öncesi ve satış sonrası ekibi ile müşterilerine uçtan uca çözümler sunarak hız, doğru çözüm ve güvenirliğin bilincinde hizmet veren DESİSTEM iş süreçleri için en doğrusunun Cloudyflex olduğuna karar verdi.

Türkiye’de hem SAP’nin hem de Microsoft’un Gold Partneri olarak müşterilerinin her türlü bilişim gereksinimini karşılamaya yönelik altyapısı ile 12 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hizmet veren Vektora da Cloudyflex’i seçti.

Cloudyflex ailesine katılan bir diğer isim ise Su, Atıksu, Yer altı suları, Yüzey Suları, Toprak ve Tarım araştırmaları üzerine donanım, yazılım ve mühendislik hizmetleri sağlayan Ekoton oldu. Ayrıca ulusal ve uluslararası birçok marka, sanayi ve üniversite ile yürüttüğü projeleri hayata geçirmiş ve devamlılığında halen markalarıyla ilişkilerini devam ettiren Voytes’de Cloudyflex ailesinin yeni üyelerinden biri oldu.

Ocak ayında Cloudyflex’i seçenler arasında; Yetkin Bayer,Arer Enerji ve Freshbak gibi güçlü isimler ile birlikte Cloudyflex’in 2017 yılına hızlı bir giriş yaptığını ve bu hız ile birlikte başarılarının devamını yol boyunca izleyebileceğimizi söylemek mümkün hale gelmektedir.

Filed in: Cloudyflex, Haberler Tags: ,

Şunlara Göz Atın

CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var? CRM platform savaşlarına sektörde neden ihtiyacımız var?
ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı ERP ile CRM Entegrasyonunun 3 Ana Avantajı
CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri CRM’in Başarısız Olmasının Başlıca Sebepleri
CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır? CRM Neden Bütün Satıcıların İhtiyaç Duyduğu Tek E-Ticaret Aracıdır?
CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM Seçimi Dosyası – Zoho CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak amacı ile hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ilk durağı Zoho CRM oldu. Dünyadaki en popüler CRM çözümlerinden birisi olan Zoho CRM… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM Seçimi Dosyası – Microsoft Dynamics CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın ikinci durağı Microsoft Türkiye oldu. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan CRM çözümü Microsoft Dynamics CRM ile… Read more »

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM Seçimi Dosyası – Salesforce CRM

CRM HABER – CRM Seçimi yapacak olan firmalara yardımcı olmak üzere hazırladığımız CRM Seçimi Dosyamızın bu seferki durağı INSPARK Intelligent Business Solutions oldu. Dünya çapında lider CRM çözümü Salesforce.com ile ilgili… Read more »

© 2018 CRM HABER – CRM Haberleri Portalı. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu

Advertorial: Login CRM ile şirketinizi ve müşterilerinizi bir adım öteye taşıyın.
Managed by ERP HABER